Online kadinlara konusurken çocuklar yaptiginiz 3 hata. muhtemelen dogru onlardan biri yapiyoruz now_

Tamam, bu nedenle Plentyoffish veya daha büyük olasilikla Facebook ve orada o bir: dikkatinizi çekiyor kiz. Ne is yapiyorsun? Ben ne yapmak degil anlatacagim. Adamlar ne 99% çevrimiçi yapmak ve sifir sonuç almak hangi.

Çogu erkek gibi genel bir sey yazacagim: “Hey! Nasil gidiyor! ? Somtime sohbet etmek istiyorum “, ya da bu gibi:” Vay! Sen güzelsin. Onu size isabet tüm çocuklar var bahis, ama umarim, bu mesaji almak gerçekten bir ara disari almak istiyorum neden “, ya da en kötü” Hey! Ben gerçekten mesgul oldugunu biliyorum, ama gerçekten güzel bir adam degilim, bana bazen geri vurmak gerekir! “.

Bunlarin hepsi kötü. Gerçekten, bana inanmiyorsaniz, bu mesajlari göndermeye devam, ama çok iyi sürece bakarak, bu genel mesajlar 1% basari orani yakin oldugunu size garanti. Ve o zaman bile çok sik olmuyor.

Yani, yapmaniz ne gerekiyor? Sihirli formül nedir?

Yeni baslayanlar için, bir sey çok açik baslayalim ve bu profil ile ilgilidir. Profilinizi mükemmel önce herhangi bir kiz mesaji degil!

Bununla ne demek istiyorsun?

Dogru resim ve dogru içerigi almak gerekir. Profilinizi mülayim ve genel ve resmi kötü ise çekici bir kiz sadece geri mesaji olmayacaktir.

Sicak bir kiz, bir adam mesajlar olarak kendinizi hayal edin ve o resim vardir. Bu sadece tüyler ürpertici. Eger genel olarak gerek resim tür deger ve kisilik iletmek resimlerdir – ama düsünüyorsun degil gibi. Bunu daha sonra alirsiniz.

Çocuklar yaptiginiz ikinci hata Tercih, metin okumak için degil. Kuskusuz, bazi kizlar biraz üst üzerinde gidip yerine bir profil kisa bir hikaye yazmak, ama ilk mesaj kesinlikle kisiye özel olmasi gerekir. Eski kopyala-yapistir iletisi kullanarak yol çok çok çocuklar vardir. Bir düsünün, çekici bir kiz 50-100 mesajlari bir gün alabilirsiniz. O açacak her mesajlari ‘Merhaba’ etiketli? Sansi yok!

Bir dikkat kapmak gerekir. Bunu yapmanin en iyi yolu mesajinizi kisisellestirmek için.

Üçüncü hata çok fazla yaziyor. Bu çok yaygindir. Bu kisa tutun! Unutmayin, serin, olmayan muhtaç adam degil, en kisa sürede o sansi alir gibi onun lifestory herkese anlatacagim bazi yalniz sürünme olarak görünür gerekir. Yine, çekici bir kiz ve bir adam tam tesekküllü yeni bir gönderir hayal! Ne kadar garip görünüyor? Sen ancak kiz biliyorum ve zaten ona büyük zaman yatirim.