onu geri almak için nasil

Onu geri severler tarafindan sorulan en sik soru nasil. Gerçi bu kolay bir is degil, ulasilamaz degil. Onun kalbini kazanmak için geçmek zorunda oldugu engeller o kadar kolay degildir. Tabii ki onu geri almak için nasil bulacaksiniz birkaç yolu vardir ama ayni zamanda kosullara baglidir. Onu geri almak için ögrenmek için en iyi sekilde bilecek kisi sadece. Eger onun gibi ve hoslanmadigi seyleri tanidigim tek kisi olmasi. Durum daha da iliski dahil olmayan insanlar onu geri almak için her seyi daha da zor hale onlarin iki kurus atmak için hizli zaman kötü olsun. Bu isler çok karmasik almak ve zor bir pozisyonda kendinizi bulmak önce yavas yavas ve sürekli karmasik web sökecekler çalismalisiniz tavsiye edilir. Onu geri almak için nasil sürecinde size yardimci olacak birkaç ipucu asagida verilmistir vardir.

Onunla herseyi kolaylastirmak: seyler basit olun ve onu rahat hissettirecek. Eger kiz ile geri almak istiyorsaniz onu suçlama, size egolari terk etmek zorunda. En basit sekilde seyler siralamak için deneyin.

Onu geri almak için nasil sürecinde üçüncü bir kisi içermeyen: Bak, bu durum hakkinda diger insanlarla konusmak dogaldir, ama bu sorunu yer alan insanlarin almak istemiyorum. Kendiniz onu ikna etmeye çalisin.

Onu geri almak için tam olarak nasil anlamaya: uygun bir analiz yapin ve onu geri almak için yollar bulmak, geri düsünmek ve bir sekilde bir sey kaçirmis ve bu nedenle, gerçekten onu kazanmak için en iyi atis vermedi gerçeklestirmek için kolay geri.