romantizm dolandiriciligi – aski bulmak için yolda sadece bir yumru

Romantik dolandiriciligi kimsenin hayatinda gerçek bir yumru vardir. Bu para ve degerli esyalarini kaybi anlamina gelir. Ama en önemlisi, büyük duygusal kaybi anlamina gelir.

Bu gitti ya da uzakta parçalanmis bir parçasi gibi.

Bir arkadasim o bir genç iken o vardi çete tecavüz deneyimi daha kötü olarak onu aldatmaca deneyim nitelendirdi.
Bir digeri onu deneyim pahaliya sevdi kaybetmekten daha kötü oldugunu söyledi.

Romantizm dolandiriciligi yasamis pek çok insan deneyimlerini hemen sonra ölüyor gibi hissettim. Yine kandirdi sonra ödemeler ile bulusmak degil çünkü birkaç tanesi degil ipotek kaybetti.

Peki, yaklasik sekiz ay sonra eylemi iletmek hizli edelim, ve ne görüyorsunuz?
Bu kadar kimsesiz olan insanlarin bu ayni seti çogu zaman, ya evli, ya da evlenmek üzere olan. Çogu yeni bir iliski kendilerini bulduk.

Onlar üzücü bir deneyim sonra yeniden gerçek aski bulmak mümkün.

Hatta daha sevmek için asla yemin onlari, arasinda kalip hards, simdi farkli bir sarkisina eslik ediyorlar. Onlar ask bir romantizm aldatmaca sonra oldugunu ögrendim.

Bir aldatmaca hayata geçici bir durdurma degil, kalici biridir. Sadece yolda bir yumru gibi. Darbelere yolda hiz kesiciler, onlar istediginiz yere ulasmasini kimse durmamali.

Bu üzücü bir deneyim geçirdi herkese cesaret benim kelime gök gürültüsü, yagmur geliyor sonra da farkina varmalidir olmasidir.
Onlarin üzücü bir deneyim kisa süre sonra kaybolur ve benzer deneyimleri olan kisiler ile etkilesim özellikle yakinda, iyilesir.

Zamanla, bir romantizm aldatmaca yasadiktan sonra tekrar aski bulacaksiniz.
Ben bu kadar kolay demiyorum, ama yine pek çok insan oluyor tekrar tekrar gördüm ne.