rusça kadinlarin yabanci erkekler aramaya neden

Tek Rus kadin, Batili bir adam evlenmek isteyen kim, basit seyler ariyoruz. Iki kesin sey ile saglayacak bir adam ariyor, ve muhtemelen üçüncü vardir. Finansal güvenlik ve es sevgisi tek Rus kadinin arayisinin baslica amaçlaridir. Üçüncü gol bu yeni evlilik çocuk olasiligi ya da önceki evliliginden olan çocuklarin kabul edilmesidir.

Birçok yönden Amerikali kadinlara göre oldukça farkli olurken Rus kadin, temel benzerlikler var. Çogu Rus kadin arkadaslariyla birlikte sohbet, alisveris keyfini, ve bir es tarafindan sevilme. Onlar egitimli, zeki ve bakimli bulunmaktadir. Spor ve açik hava etkinlikleri öncelikler kendi listesinde yüksek degildir, ve henüz fiziksel olarak uygun.

Saglikli bir yasam tarzi çünkü onlar hayatlarinin tüm yetismis edildigi sekilde bir, kendi dünyasina içsel oldugunu. , Rusya’nin birçok yerinde bir zorunluluk Yürüyüs, onlari ince tutmaya yardimci olur egzersiz, bir günlük seklidir. Ise yaramaz beslenme pahali bir formu oldugu için her türlü abur cubur, günlük diyet önlenir. Evde yemek pisirme ve yemek severim olabilir Rus aile ve çogu tek Rus kadinlar bir günlük gelenektir.

Bazi tek Rus kadin Ingilizce bilmektedir. Dil temel egitim yedi yildir Rusya’da zorunlu ögrenmedir. Bir üniversite derecesi elde edilir ise Ingilizce egitimi ek bir üç yil zorunludur. Bu nedenle, bazi Rus kadin Amerikali erkeklerle oldukça özgürce iletisim edebiliyoruz.

Ancak, bazi kültürel farkliliklar çevirilerde zorluklara yol açabilir. Rus mizah kuru ve günlük Amerikan mizah göre oldukça farklidir. Genellikle dolayli mizah, ciddi bir sekilde konusuluyor rafine espriler yansitilir.

Rus kadin güvenli bir finansal gelecek ile mutlu bir evlilik istiyorum. Onlar zengin erkekler arayan degil, daha ziyade, onlar için bir ev saglayacaktir erkekler ariyoruz. Saygi, sevgi ve sorumluluk evlilik bu ortaklik için temel özellikleri sunlardir.