seks gecikme – Burada bazi çok önemli nedenleri

Neden gecikme seks? Ne çok dogru geliyor bir sey yanlis olabilir? O gerçekten dogru, seks istiyor? Neden o dalabilir bir sey onu mahrum olur? Eger ne istedigini ona vermezsen seni dökümü? Ne yapmaliyim? Onunla seks geciktirmek için neden bazi büyük partner tavsiye, biz sizin için bilgelik kelime var.

Bu adam kalma amaciniz nedir? Amaciniz asik bir adam düsüs yapmak ve dogru, onu size taahhüt yapmaktir? Bu sevgi, ask, bir baglilik ve evlilik ariyoruz. Sadece erkekler çekmek istemiyorum, bir ruh esi / koca / sevgili istiyorum; özel Bay Dogru. Eger disari çalisacagini düsünüyorum birini bulmak ve seks baslarsaniz, kendiniz için bir sorun yaratiyor.

Eger komsu çocuklara seker her zaman eller bir komsu oldugunu varsayalim. Çocuklar onu ask gibi görünüyor, ama gerçekten ne seviyor musun? Onu seviyor musun, ya da sadece seker istersiniz? O seker dagitip durursa, ne olacak? Kaç çocuk hâlâ ziyaret edecek? Çok degil.

Ayni sekilde, bir erkekle seks varsa, o asik, ya da seks gerçek cazibe mi? Erkek psikolojisi HE bile cevabini bilmiyor olabilir söylüyor. Eger evlilik kadar seks gecikme Ama eger, o zaman o sizden almak bir sey degil, asik oldugu gerçek oldugunu biliyorum. Karisimi içine seks Firlatma onun gerçek niyetleri hakkinda kafanizda bazi süpheler olusturabilirsiniz.

Ne Cinsel yolla bulasan hastaliklar hakkinda? AIDS ne olacak? Istenmeyen gebelikler ne olacak? O döker daha sonra samimi olan ve varsa nasil hissedeceksiniz? Var ne kirik bir kalp. Bu bakmak için hepsi çok önemli konulardir.

Sen uzakta tutmak için çok iyi nedenleri oldugunu görebilirsiniz. Bu isi yapmak için dogru sey. Sen seks geciktirmek istiyorum.