seni aldatiyor, Bildiginiz

Esiniz o sizi aldatiyor düsündürecek sekilde davraniyor. O geç gösterilmesini ve önemli tarihleri ??unutmak edilmistir. Onun davranislarini anlamak için denedim ama her gün bunu zor o isten sonra gider ne yaptigini ve nerede anlamak için buluyorlar. O ona güven gerektigini söyleyerek tutar ama daha iyi biliyorum. Baska bir kadin ve o zaten seni aldatiyor bilmek ne derse desin yok. Kadinlar çok güçlü bir bagirsak his var ve o bir% 80 sans var esiniz sizi aldatiyor oldugunu düsünüyorum zaman.

Onun seyahat düzenlemeleri o sehir disinda toplanti bir istemci var onda kat ve her hafta artti. Sansini onu takip ederseniz, size göreceksiniz bir müsteri olmayacak, o baska bir kadin olacaktir. Aniden üzerine onun çalisma ile yakalamak için is yerinde ekstra zaman katlanmak zorundadir. Hafta sonlari nolonger bir aile iliskisi ve o sizin için orada nadiren. Zaten seni aldatiyor biliyorum. O Eger ruj izlerini göreceksiniz gömlegini kontrol ya da kesinlikle bildiginiz parfüm bir nefes senin degil alirsaniz ve uyudu otel makbuzlari vardir. Arabasi çok farkli kokuyor ve tanistigi ya da o gün için bir asansör verdi kime sordum eger herhangi bir kadinin herhangi bir söz olacak. Kesinlikle sizi aldatiyor ve Bildiginiz.

Her zaman baska bir odadan yaptigi çagri alir. O onu baska bir kadin konusmak duymak istemiyor. O konusurken kim ona sorarsaniz o o ile önemli bilgiler degerlendiriyordu Bazi müsteriler ve o bunu tehlikeye koyar örtmek duymak istemiyordu söyleyecektir. O siler bütün olarak adlandirilir ve alinan numaralari ve gelen herhangi bir mesaj varsa. Bir mesaj yoluyla gelir sadece örtmek O arkasinda telefon asla terk etmez ve bunu okuyun. O yaparsa onun telefonunuzda bazi güvenlik numaralari koyar. O onunla tuvalete yaptigi telefon alir. Neden ona sormak ve o bir potansiyel müsteri önemli bir çagri bekliyor diyor. Peki, o önemli bir müsteri tamam, baska bir kadin bekliyor. O seni aldatiyor.

Onun gün olsun tüm omuz silkerek ya da is tutum olmayan bir ne kadar sormak her zaman. O oldukça konusmak daha bilgisayar kullanirsiniz. Sana konusursa o güne kadar bahsediyor bütün gelecek planlari oldugunu ve dahil degildir. Bir çok mücadele edilmistir ve tüm o güne kadar onu aldatiyor size suçluyor. O sizi aldatiyor ve o suçlu ve onun suçlu kendini itiraz istiyor. O onu yakalamak bir kadin ve her ile çevrimiçi olan sohbet her zaman o da bir çalisma arkadasi diyor ve ikisi arasinda bir sey yok. Internet bazen kolay bir hile es eslerinin hile için yapar. Bildiginiz.