sizin eski geri almak için nasil

Iyi bazen oldukça dogru degildir – sarki “Breaking Up To Do Hard” unutmayin! Bazen kendinizi tek ve yalniz bulmak ve bu oldu nasil merak ediyor ve simdi nasil sizin eski geri almak için?
Peki bu oluyor ne siklikta ve harap ve ne geri benim eski almak için ne yapabilirim merak birakilir kalan tek olmadigini sürpriz olurdu. Su anda size oluyor ve tekrar bir araya almak için umutsuz iseniz, o zaman bana bunu basarmak için pek çok yol ve yöntemleri vardir size söyleyeyim; bana yerine koymak için stratejiler bir çift size konusalim.

Hatirlamak ilk sey kontrol mümkün oldugu kadar da duygularinizi tutmaktir. Ben size ranting ve çilgin ve kargasa yaratmak gitmez, bu dünyanin sonu oldugunu hissediyorum, ama sadece rasyonel tutmak yapar kalbinizde oldugunu sikmak hissedeceksiniz biliyorum.

Simdi eski bölmek için gerekli oldugunu neden size verdigi nedenleri bakin. Eger durumun iyilestirilmesi için degistirmeye hazirlanan bir sey uyarlayarak baslayin, ama en önemlisi onlara yer vermek! Hiçbir e-posta, hiçbir manifatura ve özellikle hiçbir telefon görüsmeleri, yoklugunda kalp fonder büyümesini saglar hatirliyorum.

Kisa bir süre sonra, en az iki hafta, rahat bir telefon görüsmesi, bir metin veya e-posta ile eski sürpriz, ve ne kadar ilgi olarak sadece arkadas olarak eski zamanlar ugruna bir kahve ya da içki için davet yapiyor. Onlari gerçek ya da belki onlar ilk asik hissediyorum o kisi görmek görelim, ve umarim bu kivilcim yeniden tutusturmak olacak – bu toplantida hiçbir duygusal sorunlari ya da basinç sadece rahat ve rahat tutmak için vardir.

Daha stratejilerini ögrenmek için sizin eski geri almak için nasil videolari bir çift de dahil olmak üzere daha ilginç teknikler bulmak için magicofmakingup.scrubbylane.com http://www.the gitmek emin olun.