sizin eski geri istiyorum ben nasil gösterecegim

Biliyor musun, binlerce çiftin zaten evli ya da sadece bir nedenle veya baska için onlar kirmak kalma olup olmadigini bugün vardir. Onlar ilk etapta dagildi neden Ne yazik ki, söylenen ve yapilanlardan sonra çogu zaman, hatta hatirlamiyorum. Ama henüz sizin için umut var! Ben ben yillar boyunca ögrendim ve de size yardimci olacaktir biliyorum ki basit teknikleri ile geri eski erkek arkadasi, kiz arkadasi, kocasi veya karisi almak çok mümkün nasil göstermek istiyorum.

Simdi size bir sey veririz. Ben Dr Phil degilim ne de ben kendi göstermek insanlar yeniden birlestirme için ne kadar kolay oldugunu dünyaya açiklayan var. Ancak, çiftler her gün yeniden birlestirme biliyorum. Durum ne olursa olsun! Ama cidden, bu mantikli degil. Eger eski geri almak ve tutku tutusturmak ve kayip ask yeniden ele geçirmek için hiçbir gizli tarifi yoktur yardimci olacak sihirli bir sistemi yoktur. Sizin eski geri istiyorsaniz, ben sadece bunu için bazi ipuçlari verecektir.

Her seyden önce, bunu yaparsaniz bu hata yapmazlar emin olmak için geri içinde eski istiyorum. Sen bizim hayatinin aski oldugunu onlari ikna etmeye çalisin asla. Oldu ne olursa olsun, biz bir sey ve her sey için bol bol özür asla. Biz iyi bu kez degistirebilir veya onlari gerçekten bizim suçumuz olmadigini görmek için almak için denemek için gidiyoruz vaatlerde asla. Bir Yapabileceginiz en kötü sey, hatta onlari bize geri almak için yalvariyorum edilir. Bu geri almak için eski ikna çalisacak degil ve asla bilinen bir gerçektir.

Soru kalir Yani, sizin eski geri istiyorum ve bunu gerçeklestirmek için ne yapabilirim.