sizin için dogru online site bulmak için nasil

Her online tanisma siteleri herkes için degildir. Bu onlari o kadar çok var neden! Bu site benim için çalisacak …? Muhtemelen sizin için ise yaramaz.

Baslatmak için, çevresinde alisveris gerekir. Ücretsiz deneme seçenekleri ile üç siteleri seçin ve profil kurmak.

Ücretsiz deneme sirasinda, site “deneme sürüsü” zamanidir. Onlarin tüm özellikleri göz atin. Gerçekten, arama seçeneklerini kontrol etmek istiyorum. Daha da iyi sahiptir. Kapsamli arama seçenekleri size seçenekleri daraltmak yardimci olacaktir.

Bu tarihi son günlük göre arama gerekir, sehir / eyalet, yas, boy, insa ve milliyet. Bana göre, bu mutlak bir zorunluluktur var! Arama seçenekleri sinirlayarak, seçtikleri için hemen aliyor. Herhangi bir site bunu izin vermeyin.

Bir site tarihi son günlük için bir arama seçenegi yoksa, listenizden kaldirmak!

Çesitli sitelerde, ben üyelerinin bir çok 30-60 gün için giris yapmis olmadigini zor yoldan kesfetti! Hangi aktif üyeleri bir çok bu sitelerde vardi demek! Ben “eski” üyeleri için ödeme degilim! Bu gibi siteler girmek, listenizin onlari çapraz. Bu sizin için dogru siteleri degildir!

Sonra size “mahalle kontrol” gerekir yaninda olan profil kurmak var. Komsulari göz atin. Bu normalde çevrimdisi takil insanlarin türleri nelerdir? Cevap hayir ise, bu ücretsiz deneme bittiginde katilmak için site degil.

Bir kez seçtiginiz ettik sitesi / s hakkinda iyi hissediyorum? “Karisarak” baslayin!