sizin için mükemmel bir kiz bulmak için nasil …

Sizin için mükemmel bir kiz bulma yönünde ilk adim bagimsiz hale geliyor. Eger mutluluk baskasinin eylemleri bagimli olsun edemem. Bunu yaparsaniz size mutlu sirf, birinin çok fazla deger yerlestirir. Mutlulugunuzu ona tamamen bagimli oldugu için çok uzun yanlis kisi sekilde kalacak. Eger iliskilerde bagimli asla emin olun, bunu kizlar sizin için dogru ve hangilerinin tamamen yanlis oldugunu belirlemek daha kolay oldugunu göreceksiniz.

Ben çocuklar onlar için tamamen yanlis kizlar neden kirik kalpler, ile her zaman görmek. Agri kaybolduktan sonra sonunda bu fark, ancak o anda göremiyordu. Onlar birçok seçenegi yoktu çünkü bu durumda nedeni, ve onlar yanlis kiz çok yüksek bir talep yer. Onlar o terk edecegini dehsete edildi. Ve bu overinflated talebin onun tüm o gerçekten daha degerli hale getirdi.

Dünyada sadece iki kaya olsaydi azligi ve talep çok yüksek olacaktir çünkü Örnegin, bu deger milyarlarca olacaktir. Ama yine de kayalar olur ve normal kayalar ne farkli bir sey yapmak degildir. Bu en çok çocuklar anlamiyorum budur. Onlar düsük degeri kiz yerlestirmek talep onlari gerçekte olduklarindan daha iyi hale getirdi.

Yalnizca çekici buldugunuz nitelikleri / kisilik / göz kiz degeri yere sahip. Ve o sizinle çikmak istiyor olsun veya olmasin dayali degerlerini yükseltmek veya düsürmek yok. Sizin duygu disinda adim ve gerçekten ne için insanlar görmek zorunda. Bir kiz yalanci ve bir dolandirici ise, o düsük degeri vardir ve sen daha iyisini yapabilirsin. Onunla rahat ve asik Çünkü, onu daha iyi bir insan yapmaz.

Eger disaridan onlari görür herkes gibi güncel kiz görebilirsiniz, kendinizi onlarin degerini overinflating bulamazsiniz. Bu anlamli bir iliski baslatabilirsiniz birisi bulmak için mükemmel bir temel saglayacaktir. Bunun yerine hiçbir sey sunan kiz asik, sen tüm ihtiyaçlarini doldurur kizla inlove düsecek.