sorun sizin iliski

Eger sorun olabilir hissediyorum bir iliski var mi? Kendinizi bu iliskide diger kisi yaptiklarini olmamalidir seyler yaptigini düsünerek buluyor musunuz? Eger kedi miyav oldugunu düsündüm bu kisi hakkinda ikinci düsünceler yasiyorsunuz? Tüm iliskileri oldugu gibi her ve her gün saglikli tutmak çalismalidir. Bu son istemiyorsaniz o zaman çalisiyor durdurmak. Bu bazi sorunlar gelip yok kolay degildir. Eger her iki çalisma ve onlari sabit almak için önemlidir.

Bu sizin tüm yasam için oldu bir arkadasi ile bir iliski olsa bile. Bulmak Bu sorunu çalistim olamaz eger sirket özledim istiyorsunuz. Kalp agrisi Siz ve arkadasiniz çok gereksiz neden olur. Bu sorun, herhangi bir uyari ile herhangi bir zamanda vurabilecek. Eger bu konuda bir seyler yoksa simdi birkaç duygusal izleri ile bitebilecegini. Herhangi bir kötü almak için izin ise bazi görünür izleri hem de bu darbeler geliyor olabilir. Eger küçük çocuklu bir evlilik iseniz size daha bu kötü kapali çikmasi olabilir. Bu onlari, bütün hayatlarini birlikte olabilir bu yüzden onlar çok daha uzun yetiskinlere göre seyler hatirliyorum.

Sorun bir sürü insan dahil çalisin oldugunu bulmak yoksa. Her iki kolayca konusabilirsiniz birine gidin. Bu, her bu kisiye konusmak ve sadece diger yandan suçu yatiyordu yok izin hatirlamak önemlidir. Bu iliski is ve iki onu yok etmek için iki kisi gerekir. Her iki bu isleri degil, bir ya da diger birakiyorum görmek için birlikte çalismak gerekiyor. Gördügünüz gitmek Bu kisi size sorunlari ile is ve olmasi gerektigi gibi bir araya çözmek yardimci olacaktir. Kendiniz veya ilgili baska bir kisi tarafindan olmak ve daha sonra içeri çagirdi olabilir size de bu uzman dinlemek emin olun söylenir ne olursa olsun dinle

Bu uzman bir arkadas bahsetmistim ya da kilise için papaz için gönderdigi birisi olabilir. Ona söyledigim tek sey ya da onu bu ofiste tutulur ve baska bir ruh için söylemedim olacak. Onlar yargilamak için ama yardim etmek için orada degildir.