tarih için dogru yer seçmek

Ben size tarih için seçtiginiz yerin önemini vurgulamak nedeni vardir. Öncelikle, her iki size karsilikli hemfikir oldugu bir yer seçmelisiniz içeri onlar ilgilenmiyor bir yer için tarih almak istemiyorum. Tarihinizi ikiniz sizinle rahat olmadiginiz bir yere gitmek oldugunu göstermektedir, bunlari bu bildirmek için korkmamali. Eger rahatsiz kilan bir yere gitmek, bu tarih zarar verebilir. Eger açikça oraya gitmek istemedigini yapmak için basarisiz oldu, çünkü o da, sen zayif iletisim becerilerine sahip oldugunu gösterecektir.

Bir tarih için en iyi yer almak için, önce siz ve esiniz hem de çikarlarini anlamak gerekir. Örnegin, sizin veya esinizin ya spor nefret, bu bir spor etkinligi için bilet satin almak anlami var mi? Siz ya da esiniz büyük kalabaliklar içinde olmaktan nefret ediyorum, bu kalabalik bir parti katilmak için anlami var mi? Bu mükemmel siz ve esiniz hem de ilgi uygun bir tarih seçin önemlidir. Ikiniz gitmek istediginiz yere bir fikir birligine gelemiyorum, bu ikiniz birbiriyle uyumlu olmayan bir isareti olabilir. Her iki benzer ilgi alanlarina sahip eger tarih uygun bir konum seçmek için, bu kolay olmalidir çünkü ben söylüyorum nedenidir.

Bir sanat galerisi entelektüel veya sanatsal ilgi olanlar için harika bir yerdir. Insanlar bu tür için bir baska iyi bir yer kütüphane veya kitapçi oldugunu. Birçok çiftler bir aksam yemegi ve bir film seçin. Bunu yaparsaniz, ayni yemek için de geçerli içeri ikiniz de esit ilgilenen bir film seçin. Bir aksam yemegi ve film partner klasik bir formu oldugunu ve birbirlerini daha iyi tanimak için ikiniz için harika bir yoldur. Bu sizin hem de kabul seydir sürece, sizin ilk günü pahali bir restorana gitmek istemeyebilirsiniz. Çiftler için bir baska iyi bir yer güzel bir park veya bahçe oldugunu. Sen oturup birbirlerinin sirket zevk ise çesitli konular hakkinda konusabilirsiniz.

Aydinlar için klasik bir yer müzedir. Bu iki de sunulmaktadir çesitli sergiler hakkinda konusabilirsiniz sakin bir yerdir. Büyük kalabaliklar içinde olmanin keyfini edenler, konserlere gitmek için bile spor etkinlikleri, ya da kulüp isteyebilirsiniz. Her iki alisveris isterseniz, çesitli magazalar olacak bir gün geçirebilirsiniz.