tekrar bir araya geri almak – sulari test

Simdi birlikte son birkaç hafta boyunca bir kaç kez olmustur, sizin için çok önemli bir belirli bir konu bros isteyebilirsiniz! Gerçekten iyi devam etti ve size yeni emin için eski büyü-sayesinde bazi kavustular. Sen dagilmasindan sonra basa çikma bir yildiz olmustur ama simdi bir seyler bilmek gerekir. Daha önce yaptigi gibi, çalismaya gidiyor? Eger tekrar bir araya geri alabilir miyim? Bu bir olasilik var mi? Bu sorular kafanizda ile yanip ve uykuya dalmadan önce bu her gece düsünüyorum.

Yani, bunu rahat tutmak gerekir. Diyerek hiçbir anlami yoktur: – “Sen ve ben bazi seyleri konusurken ve biz çok yakinda bir karara varmak gerekir” Bunu yaparsaniz, sizin eski düsünmek bile istemiyorum ve hatta konu degisecek adil bir sans var. Bu çok güzel ve kolay almak gerekir ve eski öne geçmek izin için gerçekten iyi bir fikirdir.

Sadece konusma içine birakin bir kaç soru deneyin. “Biz böyle büyük bir çift vardi biz degil mi?” Bir cevap için bekleyin ve / onun parçasi tereddüt biraz olabilir. Olumsuz cevap için hazir olun – bu seyler ve eski bu seferde kalici olacak olmadigini hissedebilirsiniz. O da deyimi ile kabul ederse, o zaman birlikte geri alma kartlari olup olmadigini sormak için zamani. Cevap olumsuz biriyse, artik çikmak için hazir olmak zorunda.

Cevap ve eski hem de istediginiz bir ise, sampanya çikiyorum gibi hissedebilirsiniz.
Hasta ve dikkatli planlama tüm bu hafta sonra!

Bunu yapmak için çok daha fazla is sizin defne dinlenme olamaz. Çok kadar mola bazi radyoaktif serpinti riski vardir – eski sorunlar ve bazi sorunlari yeniden baslayabilir. Bu baska bir hikaye.

Su an için, bu atesi canli tutmak için bazi daha dikkatli planlama yapmak zorunda yepyeni bir çag baslamak için hazir olun. Kivilcim çalisti ve atesledi ve simdi ates yaniyor tutmak için bir kaç sey yapmak zorunda var. Simdi size eski geri ve bu makalenin asagidaki baglantiyi almak için en iyi yolu bilmeniz gereken hayatta kalma kadar tatili boyunca var oldugunu tam olarak nasil bunu söyleyecektir.