telefon kaygi üzerinden almak ve o kiz çagri …

Ben ile ilgili sorunlar yasiyorum seylerden biri telefonda kadinlara konusmak, biliyorum.

Onun sadece bana. Ben kulüp diger gece var bu sayi arayarak korkusu birçok erkek biliyorum.

Biz kiz konusmak ya da onunla daha fazla tanimak istemiyorum çünkü degil. Telefonda bir kiz arama HAYATI çünkü var.

Bu ciddi yapmak ya da zarar verebilir. Iyi bir çagri bir tarih garanti edecek. Kötü bir irade yine mesajlarinizi geri dönmedi saglayacaktir.

Ben çocuklar aldigim en büyük sorulardan biri “Ben telefonda onu konusuyorum ne diyorsun?” Dir Akillarini bos gitmek ve onlar ancak en adamlar hakkinda konusmak için bir sey için bir kayip oldugunuzda geri düsmek sikici, garip sorular sikmak olabilir sanki Cidden, bu kadar.

Bir kiz konusurken kadar çok çocuklar sadece hiçbir deneyimi çok az çünkü bu olur nedenidir. Bu nedenle, sadece söylemek ne emin degildir.

Ben telefonda var bana veba için kullanilan güven bu eksikligi biliyorum. Sadece sessizce kiz konusma dinlerken orada oturup istiyorum! Ancak bu tek tarafli konusmalar bir tarih saglamak için gerekli duygusal bir bag kurmak için küçük yapmak.

Bu yüzden bana telefonda bir kiz konusurken rahat hissetmenize yardimci olmak için küçük bir hile ile geldim. Konusmak için seven bir kiz arkadas – Benim güven insa etmek için tavsiye bir yardimcisi bulmaktir!

(Ve o da kabul edelim – sans verildiginde çogu kadin kulaginiza kapali konusmak mutlu!)

Ne yapmak sen onu konusmak ilgilendiginiz diger kiz size ihtiyaciniz kenar verecek bir “sosyal ruh” size yardimci olacaktir aramadan önce bu arkadas aramak oldugunu.

Bu sekilde, yapar biri için hiç bir sey anlamina gelmez birisi güven insa edebilirsiniz.

Iyi bir kiz arkadas yoksa, bunun yerine bir erkek arkadas arayarak “isinma” deneyebilirsiniz.

Burada önemli olan sizin KONUSMA GET olmasidir. Daha bunu yeni insanlarla sohbet baslatmak için olacak daha kolay, konusun.

Ve bu kiz etkileyici gelince, tüm fark yaratabilir.