zip dosyasi verileri kesfetmek için hasar sonra zip ayiklamak

Teknoloji kullanicinin hayatini yatistirmak için olanaklari saglamak içindir. Birçok olanak arasinda büyük dosyalari gönderirken dosyalari sikistirilmis formu yapma seçenegi layik övgü, kisacasi ZIP dosyalari tek dosyalari yani sira ilgili dosya gruplari depolama güvenilir ve zahmetsiz yoldur.

ZIP dosyalarini kullanmanin yararlari

ü saklamak için daha az yer alin
ü göndermek veya indirmek için daha az zaman ayirin.
bir araya koymak ve ilgili dosyalari gruplari göndermek için ü kullanisli bir yol.

ZIP sagladigi olanaklar e-posta sistemini kullanarak insanlarin çogu ZIP formatinda dosya göndermek için tercih o kadar genel yapmak. Ancak kullanici çogu bunu aldiktan sonra ZIP dosyalari açmak için nasil bilmiyor. ZIP dosyalarini açmak için en iyi yolu, ilk ayiklamak ve sonra açmaktir. Bir Sikistirilmis dosyayi açmadan önce anlamina gelir her zaman, Windows bir dosyayi açmak için tesis yok Çünkü yürütülecek olan ilk eylem bu ‘ZIP dosyalarini çikarilan veya kullanilmadan önce arsivden fermuarini açip olmalidir.’ Oldugunu unutmayin ya da fermuarini açip bir Zip dosyasi, düz bir programi çalistirmak. Dosyayi açmadan önce unzip uygulamasi takip ederseniz o zaman içerige hasar riskini büyük ölçüde en aza indirilir.

ZIP dosyalari hasar: ZIP dosyalari nedeniyle gibi nedenlerle bozulmus ise

Ø virüs saldirisi
Ø Eksik indir vb

ZIP dosyasi sonra eylemleri halletmek corruptness tehdidi altinda sonra dosyalari hata mesajlari ile sinirli olacak ve ZIP dosyalarini verileri erisilemez hale gelecektir.

Bozuk PK Özü: Bir http://www.ziprepairtool.com/ ZIP dosyasi çikarici aracin yürütme bozuk ZIP dosyalari ayiklamak için en iyi yoldur. Belki de en iyi bozuk ZIP dosyasi çikarici oldugunu PK Recovery yazilimi gibi araç yardimi ile, hasar ZIP dosyasi çikarma islemlerinden sonra bozuk ZIP dosyalari, hata mesajlari ücretsiz olacak ve çikarilan ya da kolayca fermuarini açip alacak.

ZIP dosyasi çikarici ile hasar sonrasi PK ayiklamak ve ZIP formatinda içerik kesfetmek için açilan ZIP dosyasi olsun.